Sukces drużyny Irex Skomlin Drukuj
dodał: Damian Reszka, info: Daniel Preś - "Irex Skomlin"   
piątek, 10 maja 2013 18:55 | artykul przeczytano 3690 razy

28 kwietnia 2013 roku doszło do historycznego wyczynu drużyny siatkarskiej Irexu Skomlin która po uprzednim zwycięstwie w Powiatowych oraz Międzyrejonowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS odpowiednio w Wieluniu oraz w Kleszczowie na Hali Sportowej w Rząśni pod wodzą trenera Damiana Fojtara wywalczyła Wicemistrzostwo Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej mężczyzn pokonując drużyny GKS Kamieńsk oraz UKS Junior Piątkowisko w stosunku 2:1, ulegając jedynie drużynie Czarnych Rząśnia 0:2.

To dotychczas największe osiągnięcie na poziomie wojewódzkim. Warto przypomnieć że w tym sezonie Wieluńskiej Ligi Siatkówki BodyArt wywalczyła III miejsce. Drużyna osiąga już sukcesy choć nie zaprzestaje trenować spotykając się na regularnych treningach na które zaprasza zainteresowanych grą w siatkówkę.
Mamy nadzieje że drużyna będzie mogła nadal prężnie się rozwijać i osiągać jeszcze lepsze wyniki dzięki wsparciu głównego sponsora Irexu Skomlin, Urzędu Gminy oraz wszystkich mieszkańców.


 Na fotografii od lewej: Maciej Prange, Ireneusz Fraszek, Wojciech Jeż, Daniel Grela, Michał Szymczak, Andrzej Strzała, Damian Fojtar (trener).
Na dole: Bartosz Kopytnik, Przemysław Makowski, Daniel Preś, Przemysław Brożyna
Oraz nieobecni na zdjęciu: Krzysztof Orżanowski, Mariusz Pichlak oraz Przemysław Lipieta.


Galeria zdjęć

 
AdmirorGallery 3.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.