III Rodzinny Piknik Rowerowy - zaproszenie Drukuj
dodał: Damian Reszka, Roman Furman - Prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Skomlińskiej   
niedziela, 11 września 2016 21:11 | artykul przeczytano 1734 razy

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Skomlińskiej zaprasza na Rodzinny Piknik Rowerowy, który odbędzie się 18 września 2016 r. (niedziela), o godz. 14.00 (rejestracja uczestników od 14.00 do 14.30). 11-kilometrowa trasa pikniku przebiegać będzie przez Skomlin, Wichernik, Brzeziny, Maręże. Uczestnictwo w Pikniku jest bezpłatne.

 

W czasie postojów o historii i przyrodzie będzie opowiadać nauczyciel historii, autor publikacji historycznych o Skomlinie - Pan Krzysztof Domagała.

 

Uczestnicy zobowiązani są do zgłoszenia swojego udziału w pikniku najpóźniej w dniu pikniku na starcie (obok spichlerza) lub wysyłając swoje dane (imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, data urodzenia) na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do podpisania oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem pikniku rowerowego (podpis podczas rejestracji przy spichlerzu).

 

Osoby niepełnoletnie, mające ukończone 15 lat (biorące udział samodzielnie) muszą przedstawić pisemną zgodę (oświadczenie w załączniku) rodziców lub opiekuna prawnego na udział w pikniku rowerowym. Osoby poniżej 15 roku życia mogą wziąć udział w pikniku rowerowym jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna.

 

Załączniki do pobrania:

- Regulamin

- Oświadczenie (Wypełniają rodzice/opiekunowie dzieci w wieku 15 – 18 lat, które samodzielnie biorą udział w pikniku).

- Plakat

- Ulotka (przebieg trasy SKO3)

 

opracowanie: Zarząd SMZS